• Slide podstránka

Přístrojová pedikúra nejen pro diabetiky

Diabetici, revmatici a onkologicky nemocní jsou rizikovou skupinou, která potřebuje speciální šetrné ošetření pokožky chodidel v rámci prevence rizik vzniku infekce.

V našem centru provádíme přístrojovou pedikúru s použitím přístroje PODOLOG NOVA 3, který se vyznačuje maximální šetrností k pokožce. K ošetření jsou používány zásadně jednorázové pomůcky a vždy sterilní frézy diamantové, titanové nebo keramické.

Přístrojová pedikúra

Suchá - přístrojová pedikúra je moderní, dnes již známá metoda ošetření nohou. Je maximálně bezpečná, bezbolestná a efektivní.

Ošetření přístrojovou pedikúrou má velký význam pro diabetiky a pro další rizikové skupiny lidí např. s onemocněním žil dolních končetin, pro klienty s lymfedémem, revmatiky, onkologicky nemocné, těhotné, sportovce a jiné klienty.

Před ošetřením nohou provedu jejich důkladnou prohlídku a seznámím klienta s problémy, které jsem na chodidlech nalezla. Pak teprve přistupuji k vlastnímu ošetření, které je u diabetiků a dalších rizikových klientů vedeno pouze suchou cestou – přístrojovou pedikúrou se speciálními frézami. Pracuji pouze se sterilními nástroji. Ošetření je velmi šetrné, bezpečné, bezbolestné a vydrží déle než po mokré pedikúře.

Všechny použité nástroje jsou po každém ošetření vydezinfikovány a projdou procesem sterilizace. Bezpečné provádění tohoto ošetření garantují nejmodernější vysokorychlostní přístroje s odsáváním. Tato metoda je nenahraditelná při ošetřování zarůstajících nehtů nebo u onychomykóz (nehty napadené plísní), kdy dokážu postupným obrušováním změnit tvar, růst nehtu či dostatečně připravit nehet pro vstup potřebného léčebného přípravku.

Prodej kosmetiky

V naší ordinaci si můžete zakoupit kvalitní kosmetiku pro péči o Vaše nohy. Nabízíme pouze přípravky, které máme ověřeny dlouholetým a opakovaným používáním. Díky dlouhodobé spolupráci máme s našimi dodavateli dohodnuté výhodné cenové podmínky pro naše pacienty.

217459

217466  

 

Lékařské podiatrické centrum

map marker 2 16   Maiselova 25/4, Praha 1, 110 00
phone 68 16   tel.: 734 246 970 (Podiatrie)
 phone 68 16   tel.: 724 294 436 (Pedikúra)
     

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Platba je možná pouze v hotovosti!

MUDr. MARIE SOUČKOVÁ- PODIATRIE A ORTOPEDIE - idatabaze.czOrtopedické ordinace, ortopedie - idatabaze.cz

Spolehlivá firma (MUDr. Marie Součková)

Ordinační hodiny

Po

Út

St

Čt

8:00 - 14:30

8:00 - 17:30

7:00 - 14:30

8:00 - 12:30  13:30-18:00

7:00 - 12:00

 

 

 

 

Dárkový poukaz

poukaz 2023 1500