• Slide podstránka

Obuv pro diabetiky SHAPER

DIA obuv SHAPER (MUDr.Marie Součková)

Konstrukce DIA obuvi SHAPER

Vnitřní prostor obuvi:
Respektuje nejen existující, ale i budoucí poškození chodidla diabetiků (tzv. „syndrom diabetické nohy“). Spolehlivě brání zhoršování příznaků. Preventivně chrání chodidla diabetiků dosud syndromem nezasažené. Zabraňuje otlakům a reflektuje častou neuropatii diabetiků.

Svršek:
Je schopen kompenzovat lehké deformity chodidla. Vyhovuje zákazníkům se 3-4 různými velikostmi nártu. Kvalitní hydrofobní hovězinová useň.

Podšívka:
Příjemná na dotek (připomíná samet). Moderní technologie sešití, která kombinuje maximální pevnost s takovou jemností spojení, že steh při chůzi vůbec není cítit.

Unikátní vkládací stélka:
Chrání ohrožená ischemická a neuropatická místa na chodidle. Preventuje vznik vředových onemocnění. Příjemná na dotyk (připomíná samet). Antibakteriální provedení s absencí stříbra, které moderní medicína dnes již nedoporučuje.

Napínací stélka:
Osazena vrstvou z paměťové pěny. Zajišťuje mikro dynamiku chodidla.

Podešev:
Nově vyvinutá konstrukce se speciální geometrií nášlapu. Respektuje specifika v chůzi diabetiků – napomáhá odvalování. Jemně profilovaný dezén s protiskluzovými vlastnostmi. Anti-shock – pohlcuje otřesy během chůze. 

 

Struktura diabetické obuvi SHAPER (ortopediesouckova.com)

Kvalita

Na výrobu obuvi pro diabetiky SHAPER byly použity moderní materiály, které jsou zároveň vysoce kvalitní. Technologická, materiálová a výrobní řešení obuvi maximálně chrání citlivé chodidlo diabetika.

Jedinečný design

Návrh obuvi zpracovala MgA. Jana Buch z Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, která má zkušenosti s navrhováním obuvi po celém světě. Cílem bylo vytvořit botu, která se Vám bude líbit a zároveň Vám bude pomáhat.

Instituce

Víceúčelová obuv pro diabetiky s optimalizovanou konstrukcí SHAPER je chráněná patentem a certifikovaná Institutem pro testování a certifikaci (ITC) ve Zlíně. Splňuje normu ČSN 79 5600:2005.

Celkové řešení

Obuv pro diabetiky SHAPER zajišťuje unikátní funkčnost celého systému ochrany chodidel diabetických pacientů pouze jako celek. Samostatné části vložené do obuvi jiné konstrukce nefungují správně!

 

 

Obuv pro diabetiky SHAPER - kontaktní formulář

Dotazy ke zdravotní obuvi SHAPER nám můžete zaslat pomocí formuláře níže, jakmile budeme moci, odepíšeme Vám nebo Vás budeme kontaktovat na telefon, uvedete-li jej také. 


Lékařské podiatrické centrum

map marker 2 16   Maiselova 25/4, Praha 1, 110 00
phone 68 16   tel.: 734 246 970 (Podiatrie)
 phone 68 16   tel.: 724 294 436 (Pedikúra)
     

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Platba je možná pouze v hotovosti!

MUDr. MARIE SOUČKOVÁ- PODIATRIE A ORTOPEDIE - idatabaze.czOrtopedické ordinace, ortopedie - idatabaze.cz

Spolehlivá firma (MUDr. Marie Součková)

Ordinační hodiny

Po

Út

St

Čt

8:00 - 14:30

8:00 - 17:30

7:00 - 14:30

8:00 - 12:30  13:30-18:00

7:00 - 12:00

 

 

 

 

Dárkový poukaz

poukaz 2023 1500